Top 3 nabídky nemovitosti

Každý den přidáváme do naší nabídky nové nemovitosti. Pokud pravidelně nesledujete trh s nemovitostmi, jednoduše je můžete přehlédnout. Počty bytů k prodeji nebo k pronájmu se mění prakticky každý den. Proto jsme se na našem blogu rozhodli představit tuto novou sérii. Jednou měsíčně vám ukážeme ty nejzajímavější nabídky nemovitosti na prodej i pronájem.

Tentokrát vám představíme mimořádný penthouse v Karlíně k pronájmu, všestranný byt na prodej v Holešovicích a krásný byt s terasou v Praze Vinoři, také na prodej.

Penthouse 4+kk 121 m2 z terasami, Praha 8 Karlín

V posledních letech se Karlín stal jednou z nejzajímavějších pražských čtvrtí, a to především proto, že představuje skvělý kompromis mezi komplexní nabídkou služeb velkoměsta a klidným místem k bydlení. V secesních budovách a bývalých továrnách sídlí elegantní restaurace z celého světa, vinárny a nezávislé galerie. V moderním Foru Karlín se konají koncerty slavných kapel, muzikály lze navštívit ve zdobeném hudebním divadle Karlín. Starý přístav je obklopen moderními kancelářskými budovami a vltavské stezky jsou oblíbené pro běhání a cyklistiku.

V naší nabídce naleznete penthouse, který se nachází v nejvyšším patře budovy Karolina Plazza na ul. Křižíkova. Velikost nemovitosti je 121 m2. Byt o dispozici 4+kk v 7. patře je vybaven prostornou kuchyňskou linkou s veškerými vestavěnými spotřebiči. Z obývacího pokoje s kuchyní se dostanete na balkon, z kterého je krásný výhled na ulici Křižíkova. Z obývacího pokoje se také dostanete do menší komory, která šikovně poslouží na uskladnění potřebných věcí. Dále pak naleznete hlavní ložnici, která má vlastní šatnu a koupelnu se sprchou a toaletou. V bytě se nachází další dvě ložnice, které mají přístup na terasu. Ta je orientována do vnitrobloku.


 

Byt má tak jedinečnou dispozici s výhledem jak do klidného prostředí, tak i do ulice Křižíkova. V prostorné chodbě se nachází další koupelna s vanou a umyvadly. Vedle koupelny jistě oceníte i samostatnou toaletu.

V blízkosti penthousu najdete obchody s potravinami, restaurace, bary a bistra. Během týdne to v Karlíně opravdu žije. V okolí je mnoho sídel firem i kanceláři. Odpoledne a o víkendech si můžete užít útulnou atmosféru a trávit čas venku nebo ve svých oblíbených restauracích.K bytu náleží 2 parkovací stání v garáži. Tím vám odpadnou jakékoliv starosti o parkování.

Zveme vás na prohlídku této mimořádné nemovitosti a krásných výhledů z teras. :)

2+kk k prodeji 55 m² s lodžií 5 m² v rezidenci Pergamenka

V eklektické čtvrti Holešovice sousedí tradiční hospody, elegantní mezinárodní restaurace s experimentálními divadly a techno kluby. Jedinečnou atmosféru jim dodávají budovy, ve kterých sídlí - zrekonstruované továrny. Ve stáncích Pražské tržnice najdete nejrůznější produkty – od regionální zeleniny a ovoce přes nezávislé designové oblečení až po suvenýry nebo asijské pouliční jídlo. Ve Veletržním paláci je vystavena sbírka moderního umění Národní galerie a v Centru současného umění DOX jsou k vidění avantgardní díla současných umělců. Na své si tedy přijde opravdu každý.

V tomto prostředí leží originální byt, který se skládá z předsíně, obývacího pokoje, koupelny, ložnice se šatnou a lodžií. Novostavba má velký potenciál, pokud jde o uspořádání a přizpůsobení vašim potřebám. Šatnu spojenou s ložnicí ocení hlavně ženy, které potřebují více prostoru pro uložení svých věcí. :) 

Co se týče spojení s ostatními částmi města, zastávka tramvaje Ortenovo náměstí leží pouhých 357 m od rezidenčního areálu. V docházkové vzdálenosti najdete také stanici metra Nádraží Holešovice nebo nedalekou železniční stanici.

Prodej bytu 3+kk 72 m² s terasou 24 m², Praha - Vinoř

Poslední z nemovitostí, které doporučujeme, je byt 72 m2 s terasou 24 m2 v Praze Vinoři.

Současná městská část Praha-Vinoř je staré historické sídlo a první písemná zmínka pochází již z roku 1088. Od roku 1976 se stala součástí hlavního města Prahy. Leží v severovýchodní části města v obvodu Praha 9 na hranici hl. m. Prahy a bývalého okresu Praha-východ ve vzdálenosti necelých 13 km vzdušnou čarou od centra města - Václavského náměstí.

Vinoř má velmi zajímavé okolí, např. kaskádu rybníků, Vinořský park, který byl vyhlášen za přírodní rezervaci, Ctěnický háj a zelené údolí V Obůrkách. Krajinný rámec území tvoří z jihu zámecká obora Vinořského parku, ze severozápadu Ctěnický háj. Kolem dokola jsou úrodná pole Polabí. Pětistupňovou kaskádou rybníků protéká Vinořský potok. Od čistírny Kbely směrem k vinořské silnici směrem na Satalice je budován biokoridor.

Do katastru Vinoře spadá i osada Ctěnice. Její zámek, datovaný rokem 1286 jako vodní tvrz, a dosud stojící stará drábovna připomínají feudální doby. Jde o unikátní místo s historií, které má maloměstského ducha a zároveň je součástí hlavního města.

Exkluzivní nabídka prodeje se vztahuje na byt ve dvoupatrové novostavbě s výhledem do zeleně.

             

Byt se nachází v klidné lokalitě, kde máte blízko přírodu a zároveň i město. Projekt je ve vysokém standardu, kde se myslí i na hospodárnost s energiemi a dešťovou vodou. Nechybí ani systém chytrého bydlení, který Vám umožní mít chod domu pod dohledem, i když zrovna doma nebudete.

V areálu se nachází rodinné domy a 1 bytový dům, ve kterém se nachází tato jednotka. Součástí areálu je i relaxační zóna a hřiště.

Byt má celkovou podlahovou plochu 72 m², a skládá se z chodby, obývacího pokoje s kuchyní, pokoje, ložnice, koupelny a toalety. Bude připraven k předání v lednu 2023. Podrobnosti se dozvíte na stránce nabídky, tady.