Nabízíme k prodeji ubytovací jednotku 1+kk se sklepem - Depo Grébovka

Byt k prodeji 1+kk, pokoj Byt k prodeji 1+kk, pokoj
Byt k prodeji 1+kk, půdorys Byt k prodeji 1+kk, půdorys
Byt k prodeji 1+kk, koupelna Byt k prodeji 1+kk, koupelna
Byt k prodeji 1+kk, kuchyn Byt k prodeji 1+kk, kuchyn
Byt k prodeji 1+kk Byt k prodeji 1+kk
Byt k prodeji 1+kk Byt k prodeji 1+kk
Byt k prodeji 1+kk, fitness Byt k prodeji 1+kk, fitness
Byt k prodeji 1+kk, recepce Byt k prodeji 1+kk, recepce

Popis nabídky

DEPO GRÉBOVKA se nachází v městské části Vinohrady. Projekt nabízí cenově dostupné bydlení s jedinečnými výhledy jen pár kroků od parku Grébovka. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí.

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk.

Máte možnost dokoupit k ubytovacím jednotkám část soukromé pochozí střechy a každý den si užívat posezení spojené s krásným výhledem na Prahu, okolí Vinohrad či parku Grébovka. Pro milovníky sportu nabízíme soukromé fitness, které je k dispozici nonstop. Součástí domu je společná recepce, která zajišťuje kompletní služby pro rezidenty a vlastní soukromé parkoviště.
K bytu náleží sklep a terasa.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí.

Cena: 4 690 000 Kč

Zaujala Vás realizace vzorového bytu? Rádi Vám domluvíme schůzku s naším spolehlivým dodavatelem, který vytvoří finální podobu interiéru dle Vašich představ.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky Perucká 1+kk Lokalita Okres Hlavní město Praha Část obce Vinohrady Ulice Perucká Cena Cena bytu 4 690 000
180 385
Kontaktujte nás
*
*
*
fullname: phone: lname:
Poloha zadaná inzerátem je ulice