O SPOLEČNOSTI

Naše společnost působí na realitním trhu od roku 2014 a neustále rozšiřuje své aktivity. Agentura se specializuje na prodej, nákup novostaveb a starších bytů, pronájmy, komerční nemovitosti, poskytuje také poradenské a analytické služby.

REFA Group je tým odborníků v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí, kancelářských a maloobchodních prostor v Praze a České republice. Individuální přístup ke klientům, profesionalita, efektivita a dokonalá reputace jsou klíčové vlastnosti našeho týmu, které nám umožňují úspěšně řešit vaše problémy.

Společnost REFA Group poskytuje investiční poradenské služby a poskytuje property management rezidenčních a komerčních nemovitostí. Na vaši žádost vám rádi zpracujeme seznam objektů pro investice a spočítáme si návratnost vaší investice.

Máme rozsáhlé zkušenosti s získáváním nemovitostí pro naše klienty jako investice, technickým provozem a poprodejním servisem, včetně kompletního balíčku služeb v případě rekonstrukce, vybavení nábytkem a spotřebiče za účelem dlouhodobých nebo krátkodobých pronájmů, a to přímo naše společnosti která se zabývá pronájmem apartmánů pro turisty.

Filozofií společnosti je poskytovat komplexní služby a flexibilní dobu pronájmu.

Pracují pro vás zkušení právníci, finanční analytici, obchodníci a profesionální realitní makleře.

Vaše soukromí a ochrana osobních údajů je pro nás nejvyšší prioritou. 

POSLÁNÍ SPOLEČNOSTI

Kromě našich vlastních obchodních cílů považujeme za nesmírně důležité řešit problémy, kterým čelí celá odborná komunita. Mezi ně patří:

Rozvoj civilizovaného a maximálně transparentního trhu.

Boj proti „černým“ a „šedým“ praktikám, vytvářejícím nedůvěru klientů.

Vývoj bezpodmínečně vysokých standardů práce, které zachrání trh s nemovitostmi před pseudo profesionály a vytvoří skvělé prácovní podmínky.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
phone: fullname: fname: email: