O SPOLEČNOSTI

Naše realitní kancelář působí na trhu od roku 2014 a od té doby neustále rozšiřuje své aktivity. Ve společnosti REFA Group se specializujeme na prodej a pronájem novostaveb, bytů po rekonstrukci a komerčních prostor v Praze. Poskytujeme také poradenské, investiční a analytické služby. Na vaši žádost rádi zpracujeme seznam objektů pro investici a spočítáme odhadovanou návratnost. Nabízíme možnost kompletního poprodejního servisu, včetně technického provozu nebo vybavení bytu.

Individuální přístup ke klientům, profesionalita, efektivita a skvělá reputace jsou klíčové vlastnosti našeho týmu, které nám umožňují úspěšně řešit vaše problémy. Pracují pro vás profesionální realitní makléři, zkušení právníci, finanční analytici a obchodníci a marketingoví specialisté.

V případě dotazů se neváhejte ozvat, případně nás začněte sledovat na sociálních sítích, jako je Facebook, Instagram nebo Telegram. Jsme tu pro Vás!

POSLÁNÍ SPOLEČNOSTI

  1. Jsme komplexní - zajišťujeme veškerý realitní servis. Kromě klasického zprostředkování pronájmu či prodeje nemovitosti zajišťujeme také kompletní právní, finanční a investiční servis.
  2. Jsme zkušení – naše společnost je na trhu již od roku 2014 a od té doby se neustále vyvíjíme a zdokonalujeme.
  3. Jsme flexibilní – jsme ochotni přizpůsobit nabídku na míru vašim požadavkům. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.
  4. Jsme jiní – díky naší troj jazykové dimenzi umíme zajistit servis nejen domácím, ale také zahraničním klientům. Eliminujeme tím jazykové bariéry a usnadňujeme tak veškerou potřebnou komunikaci.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
email: lname: phone: