Jednou z hlavních činností společnosti REFA Group jsou krátkodobé pronájmy luxusních apartmánů.
Nabízíme okouzlující byty vhodné na dovolenou i pracovní cestu. Disponujeme několik rezidencí atraktivní svojí lokací, designem a vybavením. Zaměřujeme se především na komfort a soukromí klienta, který se může vždy spolehnout na náš servis, srovnatelný s těmi nejlepšími hotely. 

Všechny nabízené apartmány jsou vybaveny spotřebiči, zařízeny krásným nábytkem a mají vše potřebné pro pohodlný pobyt, krátkodobý i dlouhodobý.

REFA Group nabízí výběr ze 3 nemovitostí v různých částech Prahy:

Riverside Luxury Apartments (5 apartmánů v rezidenci nad Vltavou)

Exkluzivní byty ve čtyřech nejvyšších patrech nově dokončeného projektu zaujmou nejen luxusním standardem provedení, ale také romantickými výhledy na řeku, panorama Prahy, Pražský hrad a okolní pražské kopce. Nabízené byty mají klimatizaci, kvalitní dřevěná Eurookna, skleněná zábradlí, luxusní koupelny a kvalitní dřevěné podlahy. V zeleném vnitrobloku je dětské hřiště.

Garden Towers Apartments (10 apartmánů v Garden Towers)

Projekt je tvořen uzavřeným pětipodlažním blokem téměř čtvercového půdorysu, ze kterého vychází pět čtvercových věží, každá o 18 patrech. Byty do patnáctého patra patří k vyššímu standardu, poslední tři patra nabízí prémiové rezidenční apartmány. Řada z těch umístěných ve vyšších patrech nabídne svým obyvatelům i krásné výhledy, třeba na Pražský hrad a Žižkovskou věž.

Dvoulůžkové pokoje v mezonetovém bytě v centru města (Malá Strana)

Pro cestovatele, kteří preferují levnější typy ubytování, nabízíme dvoulůžkové pokoje v apartmánu v samém centru Prahy.

Poloha na hranici Prahy - Smíchov a Praha - Malá Strana dává turistům skvělou příležitost k procházkám malebnými uličkami historického centra Prahy.

Všechny známé památky jsou v docházkové vzdálenosti, což je určitě obrovský plus.