Kompletní správa nemovitosti bez zbytečných starostí

 

Právě jste koupili novou nemovitost, případně jste se rozhodli vaše bydlení pronajmout někomu dalšímu a přemýšlíte nad tím, co vše je nutné zařídit? Máme pro vás jednoduché řešení. Služba kompletní správy nemovitostí vás zbaví zbytečných starostí a zároveň vám poskytne pravidelný měsíční příjem.

 

  • Spolupráce začíná vždy prohlídkou dané nemovitosti, při které dojde k prvnímu osobnímu setkání majitele nemovitosti se správcovskou firmou. Obě strany si navzájem zodpoví dotazy a dohodnou se na podmínkách spolupráce. Majitel zároveň vykreslí své představy o novém nájemci a zbytek práce už přenechá na správcovské firmě.
  • Po úspěšném hledání nového nájemníka následuje podpis smlouvy, kterou uzavírá majitel přímo se správcovskou firmou. Je to zásadní krok, který přesune většinu rizik a starostí na firmu – majitel se pak už nemusí obávat neplatičů, poškození bytu nebo neustálých, často nesmyslných požadavků od nájemníka. Každodenní problémy jdou prostě mimo něj.
  • Majiteli pak každý měsíc chodí na jeho účet pravidelný bezstarostný příjem, přičemž výši nájmu samozřejmě určí on. Správcovská firma má na starosti pravidelnou kontrolu bytu, aby nedošlo k poškození. Zajišťuje také potřebnou komunikaci s nájemníkem či potřebné vyúčtování.
  • V případě, že se situace změní a majitel už nebude chtít nemovitost nadále pronajímat, začne proces navrácení. Správcovská firma má na starosti byt uklidit a dát do původního stavu, s majitelem pak už jen dohodne termín předání nemovitosti a on pak může spokojeně využívat prostory pro svou osobní potřebu.

 

Profesionální správa je určená každému, kdo již nějaké nemovitosti vlastní, nebo o koupi do budoucna uvažuje. Naše společnost REFA Group službu kompletní správy nemovitostí také nabízí. V případě zájmu se neváhejte ozvat, rádi vám poskytneme podrobnější informace.