Aplikace Telegram jako nový inzertní portál

 

Aplikace Telegram se v poslední době těší velké oblibě. Tento komunikační nástroj vybudoval svoji image na bezpečnosti a soukromí, proto se nemusíte bát, že by správce sdílel vaše data se třetí stranou. Díky těmto zásadám se tak stává ideální příležitostí, jak inzerovat a sdílet fotografie a důležité informace. V této aplikaci lze vytvářet také skupiny, zaměřené na určité téma a určené pro cílovou skupinu uživatelů. Pokud vás například zajímají nemovitosti a rádi  byste do nějaké investovali nebo sháníte vhodné bydlení, určitě se vyplatí přidat se do takto zaměřené skupiny, jako je například ta naše.

Příspěvky ve skupině ale nemusíte pouze sledovat. Aplikace vám umožní přidávat i vaše vlastní nabídky, takže zde jednoduše můžete najít vhodného zájemce. O jednotlivých inzercích můžete také diskutovat, nebo se vlastníka nabídky jednoduše zeptat na detailní informace. Pomocí odkazu, který vám je k dispozici můžete také pozvat přátele či příbuzné, aby se na konkrétní příspěvek mohli také podívat.

 

 

                                                                                                                                                                                                                      Logo aplikace Telegram

 

Telegram nabízí mnohem více výhod, které vám zjednoduší manipulaci s touto aplikací. Pojďme se na ně podívat!

Stejně jako většina mobilních aplikací, nabízí i Telegram možnost sdílet s ostatními uživateli obrázky a soubory. Výhodou je však kapacita těchto souborů, které mohou být až 2GB velké. Telegram obrázky navíc nekomprimuje, jak to většina aplikací dělá, takže se nemusíte bát zhoršené kvality.

Další výhodou je, že můžete vaši zprávu kdykoliv smazat a to nejen na vašem profilu, ale i z obrazovky uživatele na druhé stráně. Pokud například přidáte příspěvek do inzertní skupiny s nemovitostmi, ale nabídka už nebude aktuální, jednoduše ji vymažete a vyhnete se tak zbytečnému odpovídání na zprávy ohledně aktuálnosti inzerce.

Zaujala Vás tato nová aplikace? Stáhněte si ji zdarma ještě dnes.