O nás

Působíme na trhu od roku 2014 a od té doby neustále rozšiřujeme naše aktivity. Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí, správou nemovitostí a developmentem. Poskytujeme také poradenské, investiční a analytické služby. Na vaši žádost rádi zpracujeme seznam objektů pro investici a spočítáme odhadovanou návratnost. Nabízíme možnost kompletního poprodejního servisu, včetně technického provozu nebo vybavení bytu.

Individuální přístup ke klientům, profesionalita, efektivita a skvělá reputace jsou klíčové vlastnosti našeho týmu, které nám umožňují úspěšně řešit vaše požadavky. Pracují pro vás profesionální realitní makléři, zkušení právníci, finanční analytici a obchodníci a marketingoví specialisté.

V případě dotazů se neváhejte ozvat, začněte nás sledovat na sociálních sítích, jako je FacebookInstagram nebo Telegram. Ať Vám neunikne žádná novinka. Jsme tu pro Vás!

 

Proč s námi?

 1. Profesionálové v oboru - zajistíme vám veškerý realitní servis. Kromě klasického zprostředkování pronájmu či prodeje nemovitosti zajišťujeme také právní, finanční a investiční poradenství. V neposlední řadě se vám o vaši nemovitost postaráme v rámci správy. 
   
 2. Dlouholeté zkušenosti – jsme na trhu již od roku 2014 a od té doby se neustále vyvíjíme a zdokonalujeme.
   
 3. Péče o klienty – jsme ochotni přizpůsobit nabídku na míru vašim požadavkům. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.
   
 4. Hovoříme pěti jazyky – díky naší jazykové dimenzi umíme zajistit servis nejen domácím, ale také mnoha zahraničním klientům. Eliminujeme tím jazykové bariéry a usnadňujeme tak veškerou potřebnou komunikaci.
   
 5. Rychlost - u nás na odpověď týdny čekat nebudete. S námi vše vyřídíte rychle a efektivně. Do měsíce máte prodáno/koupeno, či ihned pronajato.
   
 6. Bezpečnost - pojištění odpovědnosti a dlouholeté zkušenosti v oboru jsou u nás zárukou bezproblémového obchodu.

 

Náš tým

 

 

Ing. Fuad Aliyev
CEO & Founder
fuad@refa-group.eu
+420 777 352 616

Veronika Bartáková
Real Estate Agent
bartakova@refa-group.eu
+420 777 637 837

Bc. Kristýna Houdková
Real Estate Agent
houdkova@refa-group.eu
+420 736 477 853